Atbalsti!


Kļūsti par dalībnieku -
Jo vairāk dalībnieku, jo lielāka spēja atbalstīt


Par Latviešu Fonda dalībnieku var kļūt atsevišķas personas, ģimenes un organizācijas. Katram dalībniekam pieder viena balss, ar kuru tas ir tiesīgs piedalīties balsošanā par projektu piešķīrumiem, padomes locekļiem, un citiem jautājumiem par Fonda darbību.


Dalībnieka iestājas maksa ir $50. Tālāk, dalībnieks iegūst un uztur balsstiesības, aizdodot vai ziedojot vismaz $120 gadā ($10 mēnesī). Kad ir sasniegta pilna viena dalībnieka aizdevuma vai ziedojuma summa - $1,000, dalībnieks (“tūkstošnieks”) iegūst balsstiesības uz visu mūžu.


Akreditētas mācību iestādes students var kļūt par Latviešu Fonda dalībnieku, iemaksājot $25 iestājas maksu. Students iegūst un uztur balsstiesības, pa studiju laiku iemaksājot $25 gadā un pēc studiju beigšanas veicot parastos dalībnieka maksājumus.


Aizdevumu dalībnieks var saņemt atpakaļ, iesniedzot rakstisku pieprasījumu. Iestājas maksas, studentu gada maksas un ziedojumi nav atpakaļ saņemami; tos Fonds izlieto sava darba veikšanai.


Latviešu Fonds pieņem arī testamentārus novēlējumus un citus ziedojumus.


Latviešu Fonds ir inkorporēts Mičiganas štatā kā ASV bezpeļņas organizācija, un visi ziedojumi (bet ne aizdevumi) Fondam ir izmantojami, nodokļus aprēķinot.


Aicinām pievienoties Latviešu Fonda saimei!


Elektroniski
: LF mājas lapā tagad var nokārtot iestāšanos un maksāt elektroniski ar kreditkarti (PayPal).


Pa pastu
:  Iestāšanās anketu (anketa) lūdzam izpildīt un, kopā ar $50 iestāšanās maksu un $120 aizdevumu vai ziedojumu ($170 kopā) uz "Latvian Foundation" vārda, nosūtīt:

Latvian Foundation c/o Andrejs Dumpis 

6324 Crebs Avenue

Tarzana, 91335 CA

USA